Już w najbliższy czwartek, tj. 24 marca czekają nas pierwsze spotkanie barażowe o Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Jedno z tych potyczek będzie to mecz pomiędzy Włochami z Macedonią Północną. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Baraże Mistrzostwa Świata: Darmowe bonusy na dzisiaj

Baraże Mistrzostwa Świata: Darmowe bonusy na dzisiaj

Nie da się ukryć, że możliwości są zdecydowanie większe po stronie gospodarzy. Włosi co tutaj dużo mówić pod każdym względem są zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Chociaż trzeba powiedzieć, że nie zawsze jest ich wykorzystywany potencjał, ale i też możliwości. Co zresztą było widoczne podczas fazy playoff.

Włosi drabinkę na Mundial mają dosyć ciężko, ponieważ o MŚ najprawdopodobniej zagrają z Portugalią. To wszystko sprawia, że tutaj od samego początku powinni zagrać w najmocniejszym składzie i wypracować sobie przewagę. A trzeba powiedzieć, że na pewno mają kim tutaj straszyć swoich przeciwników.

Pod względem kadrowym również zdecydowanie lepiej wyglądają w porównaniu do swoich rywali, ponieważ szanse na grę od początku mają przecież tacy piłkarzy, jak Merardi, Immobille, Insigne, czy też Verratti.

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Macedonia i tak trzeba powiedzieć, że osiągała spory sukces awansując do baraży. Niewątpliwie atutem tego zespołu jest kolektyw. Jako całość są niezwykle groźni i będą walczyć o korzystny dla siebie wynik z jak najlepszej strony.

Chociaż przebieg tego spotkania w żadnym wypadku nie jest trudny do przewidzenia. Bowiem to właśnie gospodarze będą dyktowali tempo tej rywalizacji, zaś ich rywale będą nastawieni na kontrę oraz stałe fragmenty gry.

Reasumując, wszystkie atuty można powiedzieć, że są po stronie gospodarzy. I jeśli nie zlekceważą tutaj swoich rywali to spokojnie stać ich będzie na zwycięstwo.

Spotkanie Włochy – Macedonia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie www.meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Włochy – MacedoniaWłochy -1.51.66STS
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułArnaboldi – Barrere: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 22 marca (wtorek)
Następny artykułPolska – Szwecja: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 29 marca (wtorek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.