Konkurs dla swoich graczy przeprowadza bukmacher Forbet, w którym to można wygrać łącznie cztery pakiety na wyjazdowy mecz pomiędzy Macedonią, a Polską w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020.

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Ta promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Chcąc wziąć udział w tym konkursie nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. A należy bowiem w dniach 23 kwitnienia do 14 maja zbierać punkty u bukmachera Forbet.

A można je zrobić poprzez zawieranie kuponów, na których mogą znajdować się jedynie zdarzenia z piłki nożnej.

Darmowy bonus za rejestrację bez dokonania depozytu. Kod promocji BETONLINE

System punktowania jest bardzo prosty, ponieważ wygląda on następująco: im więcej zdarzeń tym więcej punktów.

Z pewnością jest o co walczyć. Ponieważ do czterech najlepszych typerów trafi nagroda główna, jaką jest pełen pakiet wyjazdowy na mecz kwalifikacyjny Mistrzostwo Europy 2020 Macedonia – Polska.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Następny artykułTypy z LOTTO Ekstraklasy – 25 kwietnia (czwartek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.