Legalny bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Każdy gracz co tydzień może zgarnąć darmowe środki za obstawienie meczy. Śmiało można powiedzieć, że pula nagród jest okazała, bowiem wynosi, aż 35 000 PLN i to w każdym etapie.

Pewne bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Pewne bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Można powiedzieć, że nie można narzekać na brak zdarzeń u bukmacherów. A przede wszystkim z piłki nożnej. Wynika to z tego że większość lig rozgrywa swoje mecze, tj. Premier League, Serie A, LaLiga, czy też PKO Ekstraklasa.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Natomiast bukmacher STS nagradza wszystkich aktywnych graczy w ofercie „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Wystarczy obstawiać mecze, aby na koniec tygodnia otrzymać dodatkowe środki. Wspomniana promocja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Śmiało można powiedzieć, że pula nagród jest okazała, ponieważ wynosi, aż 35 000 PLN i to co tydzień! Chcesz włączyć się w walkę o tą gotówkę? jak tak to pamiętaj, że koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na konto na www.STS.pl. Następnie gracz musi kliknąć w przycisk „Weź udział”. Warto jest wiedzieć, że znajduje się on w zakładce „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej w STS:

Dopuszczone przez bukmachera STS w ramach oferty „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” są jedynie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe. Jednak gracz musi mieć na uwadze, że na zakładzie musi znajdować się równa ilość czterech zdarzeń.

Mogą na kuponie znajdować się zdarzenia z każdej dyscypliny, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Śmiało można powiedzieć, że jest z czego wybierać. Bowiem regularnie są rozgrywane mecze w piłce nożnej, tenisie, koszykówce, czy też Esporcie. Jednak warto jest mieć na uwadze, że kurs minimalny każdego kuponu nie może wynosić mniej niż 1.50.

Bonus bez depozytu w STS

Poza tym warto wiedzieć, że każdy kupon promocyjny musi zostać zawarty za minimum 15 PLN. Zakłady zawarte za środki bonusowe nie są objęte promocją.

Pula nagród w promocji „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” wynosi, aż 35 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, których zakłady okazały się wygrane i spełniają powyższe warunki. Dodać trzeba, że bukmacher STS bierze pod uwagę maksymalnie pięć zakładów, które spełniają powyższe warunki.

Kod bonusowy w STS:

Zakłady bukmacherskie STS oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • pewne 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne–>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wartość jest wiedzieć o nowości bukmachera STS. A mianowicie usłudze Betgames. Gracze mogą tam legalnie i to za prawdziwe pieniądze grać, np. w pokera na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia – 26 czerwca
Następny artykułReal Madryt vs Getafe – Typ dnia 2 lipca [czwartek]
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.