W dniu 7 maja bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty może wziąć udział w tej promocji.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, a dodatkowo się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu we wtorek 7 maja w godzinach 15:00 – 21:00. Należy pamiętać, ze akcja czynna jest właśnie tylko w tych godzinach.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon promocyjny spełniał następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30
  • bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Lecz należy pamiętać, ze zdarzenia długoterminowe są wykluczone z tej akcji
Darmowy bonus za rejestrację bez żadnej wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Natomiast z tej promocji zostaną wykreślone wszystkie kupony, które:

  • zostały zawarte systemowo
  • zagrane za środki bonusowe

Typer, który dokonał zawarcia kuponu i spełnia powyższe warunki, a dodatkowo jego kupon został rozliczony jako wygrany to może cieszyć się z większej wygranej o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułTyp dnia z Bundesligi: Bayern – Hannover – 4 maja (sobota)
Następny artykułTypy z Ligi Europejskiej na czwartek (9 maja)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.