Bukmacher Forbet w dniu 21 maja zwiększa wygrane dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00 i przy ewentualnym rozliczeniu kuponu jako wygrany cieszyć się z większej gotówki.

Bukmacher zwiększa wygrane w maju

Bukmacher zwiększa wygrane w maju

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jedne wpłaty.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja trwa jedynie w dniu 21 maja, tj. wtorek w godzinach 15:00 – 21:00 i tylko kupony zawarte w tych godzinach kwalifikują się do tej promocji.

Zdarzenia jakie mogą znaleźć się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera. To sprawia, ze na kuponie mogą znaleźć się zdarzenia z każdej dyscypliny. Lecz trzeba pamiętać, że kupony mające zdarzenia długoterminowie nie biorą udziału w tej akcji.

Darmowy bonus za rejestrację bez żadnej wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Na każdym kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30.

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna. Minimalnej jak i maksymalnej kwoty bukmacher nie określa. Lecz trzeba pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe nie biorą udziału w tej akcji. Podobnie bukmacher wyklucza wszystkie kupony systemowe.

Kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a także zostanie rozliczony jako wygrany to automatycznie jego wygrana zostanie zwiększona o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułGrupa Mistrzostwa LOTTO Ekstraklasy: Typy i analizy – 19 maja (niedziela)
Następny artykułPewniak dnia z piłki nożnej – VfB Stuttgart – Union Berlin – 23 maja (czwartek)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.