W piątek 17 maja bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Wygrywaj więcej w piątek u bukmachera

Wygrywaj więcej w piątek u bukmachera

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej promocji to zawarcie kuponu w dniu 17 maja w godzinach 06:00 – 12:00. Poza tym na kuponie bukmacher wymaga, żeby znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy zin 1.30.

Darmowy bonus za rejestrację bez żadnej wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher dopuszcza w tej promocji jedynie zdarzenia przedmeczowe z wyłączeniem zdarzeń długoterminowych. Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak z akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe. W tej promocji nie biorą udziału również kupony zagrane systemem.

Kupon, który został zawarty przez gracza i spełnia powyższe warunki promocji, a także został rozliczony jak wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy jego wygraną o 12%

____________________
Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułTyp dnia LOTTO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Cracovia – 15 maja (środa)
Następny artykułDarmowe typy bukmacherskie na piątek – 17 maja
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.