Polski legalny bukmacher Betfan oferuje swoim graczom niezywkle ciekawy pakiet powitalny na start, gdzie to można liczyć na Cashback oraz bonus do 1000 PLN. To wszystko przy wpisaniu darmowego kodu promocyjnego BETONLINE.

Betfan darmowy kod promocyjny na start

Betfan darmowy kod promocyjny na start

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Betfan.

Najlepszy Polski bukmacher! Bukmacher Betfan oferuje nowy bonus 600 PLN + Freebet 60 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Warunki tej promocji są niezywkle proste, ponieważ krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Betfan. W formularzu rejestracyjnym wystarczy podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Nie można jednak zapominać i wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu: Cashback oraz bonus do 3000 PLN. Warto jest pamiętać, że później już takiej motywacji nie będzie do wpisania kodu promocyjnego.

Pierwszy kupon po dokonaniu rejestracji objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki, w przypadku wygranego cała kwota trafi na konto.

Maksymalnie bukmacher Betfan dokona zwrotu do 50 PLN.

Kod promocyjny BetClic „Kod500”

Betfan: darmowy bonus nawet do 3000 PLN

Warto jest wiedzieć, że trzy pierwsze wpłaty objęte są promocję, za które bukmacher Betfan przyznaje równowartość depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 za każdą wpłatę.

Łącznie za dokonanie trzech pierwszych wpłat na konto gracza może trafić nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.BETFAN.pl

Poprzedni artykułEliminacje Ligi Mistrzów: Sudova – Tre Penne – 30 lipca (środa)
Następny artykułEliminacje Ligi Mistrzów: Basel – Linz – 7 sierpnia (środa)
Darmowe typy dnia z piłki nożnej, codziennie profesjonalne analizy bukmacherskie i typy piłkarskie. Pewniaki za darmo od najlepszych w Polsce typerów i ekspertów piłkarskich.